Lukáš Krejčí ml., 6 let To jsme my, Tým ENDURO Zábřeh

FOTOGALERIE → 12.11.2011 OFFROAD MARATON Milovice

Tak máme za sebou finálový závod v Milovicích. Tentokrát se nejel na známém tankodromu, ale o pár kilometrů dál. Jako první vyrážel Lukáš s Davidem a následně Mira s částí týmu. Ještěže kluci dojeli za světla a dali nám echo. Depo samá díra, bylo to tak na zničení auta. Nic nebylo vidět, vypadalo to jako krásná rovinka a najednou díra "půl metru ". Udělali jsme přejímku, chvíli poseděli a šli chrnět. Přece jen, ráno brzo vstáváme. I když je start až v osm ( rozprava o půl ), musíme vstávat aspoň o šesti. Ráno bylo mrazivé, kdyby jely první auta tak by se taky nic nestalo, ti jsou chránění plechem, no, co se dá dělat. Vzhledem ke zpoždění byly dvě zaváděčky. Lukáš se rozhodl že nepojede, zavřely se mu řidítka a navíc to bylo dosti náročné na ruce, samá díra atd., tak startoval pouze Mira. Jel dobře a po hodině a půl dobrovolně - nedobrovolně odstoupil ze třetího místa. Najel totiž na ztvrdlý kus hlíny a pořádně mu křuplo v zádech a zdraví je přednější jak nějaký pohár. Jak svědčí i fotky , tak zastavoval a dělali s Lukášem blbosti. Po dvou mrazivých hodinách byl konec. Jeli jsme do Milovic na oběd a šli odpočívat - no schrupnout si - ha ha. Na celkové vyhlášení jsme někteří nečekali. Je fakt že to bylo finále, ale vyhlášení nahlášeno na osmou večerní ( a známe to pravidelné zpoždění ), no a než dojedeme domů...Zůstal Lukáš s Davidem a Jiřík který dojel ráno s Čertem. No a v celkovém umístění se nám zadařilo. LUKÁŠ ZÍSKAL V KATEGORII  POHÁR MOTO E2 KRÁSNÉ TŘETÍ MÍSTO s celkovým počtem bodů - 119 a MIRA V KATEGORII MISTR MOTO E2 TAKTÉŽ TŘETÍ MÍSTO s celkovým počem bodů - 124. Gratulace je na místě a kluci jen tak dál.