Lukáš Krejčí ml., 6 let To jsme my, Tým ENDURO Zábřeh

FOTOGALERIE → 16.6.2012 Mistrovství ČR Frýdlant n / O. - O pohár Lysé Hory

V sobotu sel jel druhý závod seriálu MČR Enduro OPEN 2012 ve Frýdlantu n/O.. Účast jezdců byla limitována počtem 200. Vzhledem k tomu, že o tenhle závod je veliký zájem, startovní listina byla záhy zaplněna. Barvy našeho týmu protentokrát hájil Lukáš a Mira. V sobotu ráno byly závody zahájeny slavnostní spanilou jízdou z Čeladné do Frýdlantu. V 11 hod. šli na startovní rošt první závodníci a vydali se na 40km dlouhou trať v okolí Ondřejníku. Po startu byl připraven krátký cross test, kde mimo jiné závodníky čekali klády, kamení, pneumatiky a i starý návěs, kterým projížděli a vraceli se zpět. Po absolvování cross testu byla první časová kontrola a jezdce čekal další měřený úsek, tentokrát v podobě Enduro testu, který byl náročnější a delší. Vzhledem k počasí byl nakonec závod zkrácen pro některé výkonnostní třídy o jedno kolo. Po závodech se v místech cross testu jel závod fichtlů. Ti samozřejmě klády, kamení atd. nepřejížděli :-)), jen objížděli. V podvečer byla adrenalinová FMX show, kde své dovednosti předvedli Petr Pilát, Petr Kuchař, Ondřej Záruba a Matěj Česák. Kolem deváté večerní bylo slavnostní vyhlášení a mohli jsme jet domů. Mira osadil bronzovou příčku a Lukáš se umístil na místě desátém. Pohár za Miru  byl převzat v zastoupení prezidentkou týmu. Závody a celková organizace na 1**