Lukáš Krejčí ml., 6 let To jsme my, Tým ENDURO Zábřeh

FOTOGALERIE → 17.9.2011 OFFROAD MARATON Ostrava - Vřesina

Tak tu máme další díl seriálu. Kluci vyráží v pátek ( start je v 7 hod.) a malý podpůrný tým v sobotu ráno. Simu vyzvedáme po tahu a o půl páté razíme. Startoval Lukáš, Mira a konečně na Offroad vyrazili také Kamilové. Trať ve Vřesině vždy patřila k nejlepším, ovšem letos to bylo veliké zklamání. Natahaná bez rozmyslu, krátká ( bažina se nejela ), neupravená, tvrdá, prášilo se jak prase, no nebyl spokojenej skoro nikdo a že jsme se tam pobavili....Miru to očividně nebavilo, zastavoval a pak začal i Kamil ml. Lelkovali v depu, kde na vše dohlížela Sima a kluky honila zpátky na trať. Kamil st. měl trošku smůlu, pravidelně místo trati sledoval fotografa a kameramana a nedával pozor :-)) a už se válel. Ale zase má pěkné záběry. Není umění vypadat na fotce dobře, ale luxusně sebou pleštit, ha ha. Po třech hoďkách byl konec a Lukáš skončil na místě třetím ( pohár Moto E2 ), Mira na místě pátém, Kamil obsadil místo šesté ( oba v kat. Mistr Moto E2 ) a Kamil st. skončil na příčce osmé ( kat. Pohár Moto EVet. ). Zrovna v ten den se jela i Orlová - Enduroštáci a Bezinka a moc nás mrzelo, že jsme se nemohli zúčastnit. Tak snad příště. Některé fotky jsou nepovedené, bylo to vlivem počasí :-(((.